Deurvideosysteem IP G+ combineert veelzijdigheid met gebruiksgemak

IP G+ is het nieuwe deurvideosysteem van Golmar dat Vercoma naar de Nederlandse markt brengt. Het systeem werkt over internetprotocol en combineert mede daardoor een hoge mate van gebruiks- en installatiegemak met vrijwel oneindige mogelijkheden. Het systeem is bruikbaar in zowel een kleine portiekflat als een woontoren, een commercieel complex of utilitaire gebouwen.

Videodeurbelsysteem

Doordat het IP G+systeem werkt met TCP/IP-protocol is het een heel veilig en betrouwbaar systeem. Bij gebruik van kant en klare patchkabels is het systeem 100 procent stekkerbaar. Bij renovatie van gebouwen kan het systeem ook draaien over de bestaande utp-bekabeling.

De capaciteit van het systeem is vrijwel oneindig, met maar liefst 98 x 99 entreepanelen en 800 bewonersaansluitingen per entreepaneel.

Koppeling gebouwfuncties

VideodeurbelsysteemNaast de hoge capaciteit is IP G+ een veelzijdig systeem. Het deurvideosysteem is te koppelen aan diverse gebouwfuncties, zoals IP CCTV-camera’s voor videobewaking, geïntegreerde toegangscontrole van IP-opener, relais voor trapverlichting, SIP-protocol telefooncentrales voor onder meer VoIP en zelfs domotica-oplossingen voor een slim en comfortabel huis. Dit wordt vereenvoudigd doordat het systeem draait op Android en dus eenvoudig te koppelen is aan bijvoorbeeld Google Home en andere apps.

Ondanks de grote capaciteit en de vele mogelijkheden, blinkt het systeem uit in zowel installatiegemak als gebruikersgemak. Het systeem is desgewenst grotendeels vooraf te programmeren en de monitoren van het systeem zijn eenvoudig te personaliseren.

Bij het IP G+ systeem introduceren Golmar en Vercoma tevens nieuwe aanbelpanelen. Deze Sixty5 panelen hebben een grote mate van vandalismebestendigheid, waarbij de variant Sixty5 Touch een unieke schokbestendigheid heeft van IK-10. Ook water kan weinig kwaad doen vanwege de waterdichtheidsklasse IP65. Het design van deze panelen is elegant, maar is zo ontworpen dat ze universeel toepasbaar zijn in elk gebouw.

Vercoma
www.vercoma.nl